Porvoo, Finland

Ruiskumestarinkatu 8
06100 Porvoo

Hydrauliikka kauppa

08:00 – 16:30
Maanantai – perjantai

Hydrauliikka myynti

info@flexo-tekniikka.fi
020 765 4730
(8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%)

Myymälämme sijaitsee hyvien liikenneyhteyksien varrella Porvoon Kuninkaanportissa, aivan Helsingin moottoritien kupeessa.

Yhteydenotto

    PuhelimitseSähköpostitse

    Henkilöstö

    Anders Rannström

    Toimitusjohtaja

    phone_PNG48982

    020 765 4742

    phone-png-icon-24

    040 901 2223

    email-png

    anders.rannstrom@flexo-tekniikka.fi

    Pneumatiikka, hydrauliikka

    Christian Lindblom

    Tuotantopäällikkö

    phone_PNG48982

    020 765 4739

    phone-png-icon-24

    044 573 2878

    email-png

    christian.lindblom@flexo-tekniikka.fi

    Hydrauliikkasuunnittelu, hydrauliikkakomponentit

    Joakim Blomqvist

    Suunnitteluinsinööri

    phone_PNG48982

    020 765 4741

    phone-png-icon-24

    040 350 3481

    email-png

    joakim.blomqvist@flexo-tekniikka.fi

    Hydrauliikka/mekaniikka suunnittelu, hydrauliikkakomponentit

    Linus Backman

    Tekninen myynti

    phone_PNG48982

    020 765 4731

    phone-png-icon-24

    040 193 0772

    email-png

    linus.backman@flexo-tekniikka.fi

    Hydrauliikkasuunnittelu

    Henry Klavér

    Tekninen myynti

    phone_PNG48982

    020 765 4738

    phone-png-icon-24

    040 071 5184

    email-png

    henry.klaver@flexo-tekniikka.fi

    Laakerit, tiivisteet, voimansiirto, kiinnitys

    Anders Sigfrids

    Palvelutiski

    phone_PNG48982

    020 765 4733

    phone-png-icon-24

    040 861 7327

    email-png

    anders.sigfrids@flexo-tekniikka.fi

    Björn Lundström

    Palvelutiski

    phone_PNG48982

    020 765 4732

    phone-png-icon-24

    040 673 5211

    email-png

    bjorn.lundstrom@flexo-tekniikka.fi

    Joni Niemelä

    Asentaja

    phone_PNG48982

    020 765 4746

    Max Kortelainen​

    Asentaja​

    phone_PNG48982

    020 765 4736

    phone-png-icon-24

    040 663 4089

    Nina Johansson

    Toimistosihteeri

    phone_PNG48982

    020 765 4737

    phone-png-icon-24

    040 861 7651

    email-png

    nina.johansson@flexo-tekniikka.fi

    Marjo Savelainen

    Toimistosihteeri

    phone_PNG48982

    020 765 3142

    phone-png-icon-24

    040 868 4509

    email-png

    marjo.savelainen@flexo-tekniikka.fi