Porvoo, Finland

Sprutmästaregatan 8
06100 Borgå

Hydrauliikka kauppa

08:00 – 16:30
Måndag – fredag

Hydrauliikka myynti

info@flexo-tekniikka.fi
020 765 4730
(8,35 c/samtal + 16,69 c/min (moms 24%)

Vår affär finns i Kungsporten i Borgå, alldeles invid motorvägen.

Kontaktformulär

    Via telefonVia email

    Personal

    Anders Rannström

    Verkställande direktör

    phone_PNG48982

    020 765 4742

    phone-png-icon-24

    040 901 2223

    email-png

    anders.rannstrom@flexo-tekniikka.fi

    Pneumatik, hydraulik
     

    Christian Lindblom

    Produktionschef

    phone_PNG48982

    020 765 4739

    phone-png-icon-24

    044 573 2878

    email-png

    christian.lindblom@flexo-tekniikka.fi

    Hydraulikplanering, hydraulikkomponenter
     

    Joakim Blomqvist

    Planeringsingenjör

    phone_PNG48982

    020 765 4741

    phone-png-icon-24

    040 350 3481

    email-png

    joakim.blomqvist@flexo-tekniikka.fi

    Hydraulik/mekanik planering, hydraulikkomponenter
     

    Linus Backman

    Teknisk försäljning

    phone_PNG48982

    020 765 4731

    phone-png-icon-24

    040 193 0772

    email-png

    linus.backman@flexo-tekniikka.fi

    Hydraulisk planering
     

    Henry Klavér

    Teknisk försäljning

    phone_PNG48982

    020 765 4738

    phone-png-icon-24

    040 071 5184

    email-png

    henry.klaver@flexo-tekniikka.fi

    Lager, tätningar, kraftöverföring, fästanordningar
     

    Anders Sigfrids

    Betjäningsdisk

    phone_PNG48982

    020 765 4733

    phone-png-icon-24

    040 861 7327

    email-png

    anders.sigfrids@flexo-tekniikka.fi

    Björn Lundström

    Betjäningsdisk

    phone_PNG48982

    020 765 4732

    phone-png-icon-24

    040 673 5211

    email-png

    bjorn.lundstrom@flexo-tekniikka.fi

    Joni Niemelä

    Montör

    phone_PNG48982

    020 765 4730

    Max Kortelainen​

    Montör

    phone_PNG48982

    020 765 4736

    phone-png-icon-24

    040 663 4089

    Nina Johansson

    Sekreterare

    phone_PNG48982

    020 765 4737

    phone-png-icon-24

    040 861 7651

    email-png

    nina.johansson@flexo-tekniikka.fi

    Marjo Savelainen

    Sekreterare

    phone_PNG48982

    020 765 3142

    phone-png-icon-24

    040 868 4509

    email-png

    marjo.savelainen@flexo-tekniikka.fi